ћи в≥дновлюЇмо роботу!


29.05.2020

Ўановн≥ кл≥Їнти! 😃
ћовленнЇвий центр Discurso в≥дновлюЇ свою роботу!!!👨‍🎓👩‍🎓
«адл€ забезпеченн€ безпеки в≥дв≥дувач≥в та спец≥ал≥ст≥в й у зв'€зку з еп≥д≥м≥олог≥чним станом в крањн≥, робота центру уможливлюЇтьс€ лише з дотриманн€м р€ду додаткових вимог:

1.ѕриходьте та забирайте дитину з зан€тт€ у ч≥тко зазначений час 👆 ( розклад зан€ть складено так, щоб м≥н≥м≥зувати к≥льк≥сть м≥жособист≥сних контакт≥в, €к в≥дв≥дувач≥в так й спец≥ал≥ст≥в). «ап≥зненн€ на зан€тт€ не компенсуютьс€ за рахунок перерви!🕖
2. ¬дома, за годину до зан€тт€, вим≥р€йте температуру соб≥ та дитин≥. ѕри зб≥льшенн≥ температури т≥ла понад 37°—, в≥дм≥н≥ть, будь ласка, зан€тт€, зателефонувавши логопеду або адм≥н≥стратору! ( ÷е буде вважатис€ своЇчасно в≥дм≥нним зан€тт€м)
3.ѕри найменших про€вах захворюванн€ у дитини або у супроводжуючоњ особи, залишайтес€ вдома!
ƒ≥ти та доросл≥ (зокрема супроводжуюч≥) з про€вами √–¬≤ до зан€ть ( на територ≥ю та прим≥щенн€ каб≥нет≥в) не допускаютьс€!!! 4. ѕрисутн≥сть супроводжуючоњ особи на зан€тт€х, територ≥њ та прим≥щенн€х центру не допускаЇтьс€!!! ¬иключенн€ складають д≥тей з ≥нвал≥дн≥стю та визначеними складними психоневролог≥чними станами ( за попередн≥м погодженн€м з адм≥н≥страц≥Їю й дотриманн€м сан≥тарно-еп≥дем≥олог≥чних вимог ).
5. ƒопускаЇтьс€ супров≥д дитини (до 14 рок≥в) в м≥сц€ загального користуванн€ лише одн≥Їю особою з дотриманн€м сан≥тарно-еп≥дем≥олог≥чних вимог (зм≥нному взутт≥бах≥лах, в одноразових рукавичках, масц≥ або респ≥ратор≥ без клапану)!!!
6.🚫🚷 «аборон€Їтьс€ вх≥д в заклад з напо€ми, продуктами харчуванн€, а також ≥ншими предметами, на€вн≥сть €ких у в≥дв≥дувач≥в закладу може призвести до порушенн€ сан≥тарних норм й нести сан≥тарно-еп≥дем≥чну загрозу!
7. √раф≥к роботи каб≥нет≥в розроблено з урахуванн€м часу на сан≥тарну обробку п≥сл€ кожного в≥дв≥дувача та кварцуванн€ прим≥щень!🙂 « повагою, адм≥н≥страц≥€

← ¬с≥ публ≥кац≥њ