Катерина Сергіївна


Проводжу заняття у кабінеті за адресою Пр. Правди,62

Вівт. з 8.00 до 21.00

Четв. з 8.00 до 21.00

Нед. з 9.00 до 21.00

Вартість заняття 

30хв/170грн

45хв/220грн

1 год/250грн          

Освіта: НПУ ім. М.П. Драгоманова. Факультeт корeкційної пeдагогіки та психології. Кафeдра логопeдії

Особисті якості: комунікабельна, добра, відповідальна, наполеглива, цілеспрямована і люблю дітей.

Мовлення - це складний психічний процес, який  забезпечує одну з головних потреб людини у спілкуванні. Чітке, правильне, виразне мовлення є запорукою успішного становлення особистості дитини і відіграє значну роль для її всебічного розвитку та пізнання світу загалом.

Правильно побудована та регулярна корекційно-розвивальна робота, яка проводиться з урахуванням індивідуальних, вікових та психологічних особливостей дитини, дає вагомий результат як для мовленнєвого, так і для загального розвитку дитини.

Заняття проходять в ігровій формі, доброзичливій атмосфері. Під час роботи використовую різноманітний дидактичний матеріал та викликаю максимальний інтерес у дитини  до занять.

Основні напрямки роботи: діагностика мовленнєвих порушень; корекція звуковимови (постановка звуків, їх автоматизація і диференціація); розвиток  дрібної і артикуляційної моторики; розвиток фонематичних процесів; робота над лексико-граматичною стороною мовлення;  розвиток зв’язного мовлення; формування та розвиток психічних процесів (сприймання, мислення пам’яті, уяви).

 

← Все cпециалисты