Вікторія Юріївна


Проводжу індивідуальні заняття у логопедичному кабінеті за адресою пр.Героїв Сталінграда, 35а  

Вівторок з 10:00 до 21.00

Четвер з 10:00 до 21.00

Субота з 10:00 до 21.00

 

Вартість заняття

30хв 220грн

45хв 280грн

1 год 380грн

 

Освіта: НПУ імені М.П. Драгоманова. Факультет корекційної  педагогіки та психології. Кафедра логопедії та спеціальної психології.

Особисті якості: Цілеспрямована, комунікабельна, відповідальна, пунктуальна, доброзичлива.

Кожна дитина має рости і розвиватися в гармонії. Гармонії з собою та світом.  Красиве та правильне мовлення, безумовно, дає можливість для розвитку гармонічної особистості.

Логопед, це не просто педагог, а справжній друг, що допоможе оволодіти вашій дитині процесом  мовлення. На заняттях проводиться цілеспрямована робота з розвитку пальчикової, мімічної та артикуляційної моторики, розвиток дихання, корекція фонетико-фонематичної та лексико-граматичної сторін мовлення.

 Робота  проходить у ігровій формі, позитивній та доброзичливій атмосфері. На заняттях використовую різноманітний дидактичний матеріал. Завжди враховую індивідуальні особливості дитини. На заняттях дитина розвивається всесторонньо та розширює свій кругозір.

Також проводжу роботу з корекції мовлення у осіб шкільного віку та дорослих. Виконую  корекцію звуковимови та писемного мовлення, заїкання та розвиток  техніки мовлення (сукупність прийомів з дикції, мовленнєвого дихання, голосу).

 

 

 

              

← Все cпециалисты