Ми відновлюємо роботу!


29.05.2020

Шановні клієнти! 😃
Мовленнєвий центр Discurso відновлює свою роботу!!!👨‍🎓👩‍🎓
Задля забезпечення безпеки відвідувачів та спеціалістів й у зв'язку з епідіміологічним станом в країні, робота центру уможливлюється лише з дотриманням ряду додаткових вимог:

1.Приходьте та забирайте дитину з заняття у чітко зазначений час 👆 ( розклад занять складено так, щоб мінімізувати кількість міжособистісних контактів, як відвідувачів так й спеціалістів). Запізнення на заняття не компенсуються за рахунок перерви!🕖
2. Вдома, за годину до заняття, виміряйте температуру собі та дитині. При збільшенні температури тіла понад 37°С, відмініть, будь ласка, заняття, зателефонувавши логопеду або адміністратору! ( Це буде вважатися своєчасно відмінним заняттям)
3.При найменших проявах захворювання у дитини або у супроводжуючої особи, залишайтеся вдома!
Діти та дорослі (зокрема супроводжуючі) з проявами ГРВІ до занять ( на територію та приміщення кабінетів) не допускаються!!! 4. Присутність супроводжуючої особи на заняттях, території та приміщеннях центру не допускається!!! Виключення складають дітей з інвалідністю та визначеними складними психоневрологічними станами ( за попереднім погодженням з адміністрацією й дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог ).
5. Допускається супровід дитини (до 14 років) в місця загального користування лише однією особою з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог (змінному взуттібахілах, в одноразових рукавичках, масці або респіраторі без клапану)!!!
6.🚫🚷 Забороняється вхід в заклад з напоями, продуктами харчування, а також іншими предметами, наявність яких у відвідувачів закладу може призвести до порушення санітарних норм й нести санітарно-епідемічну загрозу!
7. Графік роботи кабінетів розроблено з урахуванням часу на санітарну обробку після кожного відвідувача та кварцування приміщень!🙂 З повагою, адміністрація

← Все Публикации