Основи нейропсихології та нейрокорекції у роботі логопеда


17.05.2018

Основи нейропсихології та нейрокорекції у роботі логопеда

 

Семінар-тренінг для спеціалістів галузі дошкільної освіти, психологів та педагогів початкової школи, тьютерів, логопедів, дефектологів, реабілітологів та інших спеціалістів.

На семінарі будуть розглядатися питання теорії нейропсихології та нейропсихологічного підходу роботи с дітьми, основних принципів та направлень, діагностики, нейропсихологічної корекції та створення індивідуальних та групових розвивально-корекцийних програм в рамках психологічного супровіду освітнього процесу дошкільників та молодших школярів (когнитивний напрямок,сенсомоторна корекція, метод заміщуючого оногенеза).
Основною метою семінару є здобування спеціалістами теоретичних знань та бази практичних навиків оцінки мозкової організації дітей та оволодіння навиками створення програм направлених на корекцію та профілактику труднощів у навчанні, адаптації та поведінкових розладів.

 

Тренінг проводять:

Кузьменко Марина
Бакалавр медицини, магістр психології, нейропсихолог 
Член всеукраїнської арттерапевтичної ассоціації
Психолог Консультативно-діагностичного центру Шевченковського району
Стаж: 11 років
 

Наталія Бочарова

Власник центру розвитку ""Дивограй. 

Магістр. Соціальний педагог та практичний психолог. 

Тренер по скорочитанню. 

Педагого раннього розвитку.

 

Вартість семінару-тренінгу 750грн

Для реєстрації на необхідно заповнити гугл-форму за посиланням https://goo.gl/forms/Z6UOkhYqRaKqLyEX2 та внести передоплату на карту рахунок приват банку .


Інформація за телефоном  +38(093) 382-89-59

     

← Все Публикации