Тренінг " Психомоторна та мовленнєва стимуляція дітей ранньго віку"


17.05.2018

Тренінг " Психомоторна та мовленнєва стимуляція дітей ранньго віку"

 

Семінар-тренінг для спеціалістів галузі дошкільної освіти, психологів та педагогів початкової школи, тьютерів, логопедів, дефектологів, реабілітологів та інших спеціалістів.

На семінарі будуть розглядатися питання теорії нейропсихології та нейропсихологічного підходу роботи с дітьми, основних принципів та направлень, діагностики, нейропсихологічної корекції та створення індивідуальних та групових розвивально-корекцийних програм в рамках психологічного супровіду освітнього процесу дошкільників та молодших школярів (когнитивний напрямок,сенсомоторна корекція, метод заміщуючого оногенеза).
Основною метою семінару є здобування спеціалістами теоретичних знань та бази практичних навиків оцінки мозкової організації дітей та оволодіння навиками створення програм направлених на корекцію та профілактику труднощів у навчанні, адаптації та поведінкових розладів.

 

Тренінг проводять:

Кузьменко марина
Бакалавр медицини, магістр психології, нейропсихолог 
Член всеукраїнської арттерапевтичної ассоціації
Психолог Консультативно-діагностичного центру Шевченковського району
Стаж: 11 років
 

Наталія Бочарова

Власник центру розвитку ""Дивограй. 

Магістр. Соціальний педагог та практичний психолог. 

Тренер по скорочитанню. 

Педагого раннього розвитку.

 

Для реєстрації на тренінг необхідно внести передоплату на карту рахунок приват банку на вислати на discursocentr@gmail.com свої ПІБ а телефон. Інформація за телефоном  +38(093) 382-89-59

     

← Все Публикации